Poistenie na mieru

Poistenie osôb a majetku od všetkých poisťovní za najlepšie ceny.

Poistenie podnikateľov, firmy i zamestnancov firiem.

Všetky druhy poistenia a vždy aktuálne ceny, vrátane akcií.

Ponúkame vždy najlepšie riešenie a nadštandardné služby. 

Všetky poisťovne na jednom mieste

Dom, byt, chata, novostavba, domácnosť

Poistenie majetku

Chráňte si svoj majetok, rodinný dom, byt, stavbu, chatu a domácnosť vhodnou poistkou. Poradíme a ponúkneme Vám optimálne poistenie podľa potreby. Vždy za aktuálne najlepšie alebo akciové ceny.

Život, úraz, invalidita, nemocenské, zdravotné

Životné a Úrazove Poistenie

Myslite aj na svoje zdravie a na riziká, ktoré Vám hrozia v bežnom občianskom ale i pracovnom živote. Minimalizujte ich dôsledky životným, zdravotným, úrazovým, nemocenským alebo invalidným poistením.

Krátkodobé, celoročné, individuálne, skupinové

Cestovné poistenie

Buďte v bezpečí aj na dovolenke alebo pracovnej ceste. Zjednajte si krátkodobé, celoročné, individuálne alebo i skupinové cestovné poistenie podľa účelu cesty. Poistíme Vás do všetkých krajín.

PZP, Havarijné poistenie, GAP

Poistenie vozidiel

Zjednáme Vám povinné zmluvné poistenie PZP, havarijné poistenie i GAP poistenie. Zastupujeme všetky poisťovne a sme ONLINE prepojený s ich systémom. Poistíme vaše auto vždy za aktuálne ceny.

Inteligentný porovnávač poistenia PZP

ONLINE PZP

Inteligentná kalkulačka a porovnávač poistenia PZP. Porovnajte si ceny poistenia pre vaše vozidlo vo všetkých poisťovniach IHNEĎ. V INSIA vždy aktuálne a akciové ceny.

HAV poistenie pre nové i ojazdené vozidlá

ONLINE Havarijné poistenie

Chráňte vaše vozidlo aj pre prípad vami zavinenej nehody, odcudzenia, stretom so zverou, poškodenia alebo zničenia v dôsledku živelnej udalosti či vandalizmu, vhodnou KASKO poistkou.

Úrazové poistenie vodiča a posádky vozidla

ONLINE poistenie sedadiel

Úrazové poistenie vodiča a osôb vo vozidle alebo „poistenie sedadiel“. Poistenie sa vzťahuje na vozidlo a možno ho dohodnúť samostatne a nezávislé od PZP. Platí na celú posádku vozidla.

Pre nové alebo max 5-ročné vozidlá

ONLINE GAP poistenie

Poistenie finančnej straty, ktorá by vznikla vlastníkovi vozidla pri totálnej škode, zničení  alebo odcudzení vozidla. Poškodenému bude vyplatená plná obstarávacia cena vozidla.

Poistenie PZP prevozných C značiek

Prevozné "C" značky

Povinné zmluvné poistenie PZP pre C tabuľku, určené pre neznáme vozidlo. Vozidlo označené tabuľkou s číslom obsahujúcim písmeno C sa môže použiť aj na jazdu do/z cudziny.

Poistenie firiem a podnikateľov

Poistenie Podnikania

Ochránime vašu firmu a podnikanie pred rôznymi rizikami. Spolupracujeme nielen so všetkými domácimi, ale aj so zahraničnými poisťovňami. Prídeme aj k Vám.

Poistenie zodpovednosti dopravcu - CMR

Poistenie Dopravcu

Poistenie zodpovednosti cestného dopravcu pri vnútroštátnej (VCD) alebo medzinárodnej preprave tovaru ( v krajinách pristúpené k Dohovoru CMR ).

Poistenie zodpovednosti zamestnancov

Poistenie zodpovednosti

Poistenie zodpovednosti zamestnanca za škody, ktoré spôsobí svojmu zmestnávateľovi vymedzenú zákonom č.311/2001 Z.z. – Zákonníka práce. § 182