fbpx

Spoločne vždy o krok vpred

 

INSIA  je najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej Európe a má najširšie portfólio produktov.

INSIA  poskytuje poistné služby od vypracovania analýzy až po konečný návrh riešenia.

INSIA  je sieť profesionálnych sprostredkovateľov Hypoték a úverov na bývanie

INSIA  spolupracuje so všetkými poisťovňami a významnými bankami.

Autoklik vízia

Naším cieľom je spokojnosť klienta a budovanie dlhodobého transparentného vzťahu vo všetkých oblastiach poskytovaných služieb, ktoré na seba logický nadväzujú alebo spolu súvisia.

Klient dokáže u nás vyriešiť svoj zámer ako celok. Nemusí “behať” po všetkých bankách, poisťovniach a následne sa pokúšať sám vyhodnocovať  informácie z týchto inštitúcií.

Urobíme to bezplatne a odborne za Vás.

 Najlepšie poistenie Partizánske

Poistenie na mieru

  INSIA SK je dlhodobo významným a pravidelne oceňovaným partnerom všetkých poisťovní. Klientom poskytujeme nadštandardné služby a vždy za najvýhodnejších podmienok v danom čase. Vždy od nás dostanete objektívne  transparentné ponuky a najlepšie poistenie na mieru presne pre Vás, v ktorých hneď  aplikujeme maximálne zľavy pre požadovaný druh poistenia. Poskytneme Vám kvalitný servis a starostlivosť  v našich kanceláriach po celom Slovensku. Úspešným uzatvorením poistenia naša práca pre klienta samozrejme nekončí. Sme Vám k dispozícii pre zabezpečenie zmien a úprav na Vašej zmluve a pomôžeme Vám aj v prípade poistnej udalosti. Neváhajte sa na  nás obrátiť s akoukoľvek potrebou v oblasti poistenia či ďalších finančných služieb. Sme Vám neustále k dispozícií osobne, telefonický , emailom aj mimo prevádzkových hodín, vrátane víkendov.

 Sme vždy transparentní a objektivní. Pri výpočte ponuky máte možnosť nahliadať do systémov jednotlivých poisťovní. Od  INSIA  vždy dostanete aktuálnu a najvýhodnejšiu ponuku z každej poisťovne.

Úvery na bývanie a Hypotéky

     INSIA SK je významným partnerom všetkých významných bánk. Klientom vždy poskytujeme objektívne ponuky od všetkých významných bánk, vrátane analýzy a odporučenia tak, aby klient dostal naozaj najvhodnejšie riešenie. Ponuky majú rovnaké podmienky ako keby si ich klient vyžiadal sám od banky. My ale urobíme všetko bezplatne za Vás, vrátane ďalších potrebných služieb spojených s Úverom / poistenie, vinkuláciu, odporučenie vhodného znalca a iné /

Nízkoenergetické domy

Sme obchodné zastúpenie priamo výrobcov keramických montovaných domov a Farmacell drevodomov v našom regióne, ktorým zároveň poskytujeme niektoré služby spojené s výstavbou domu. Pomôžeme Vám s administratívnymi úkonami potrebnými pri vydaní stavebného povolenia, vybavíme Vám najvýhodnejší Hypotekárny úver, poistenie domu, domácnosti i vinkuláciu.

Zmluva o dielo podpísaná priamo s výrobcom, ktorý garantuje výstavbu domu a záruku na dielo.

Zdravotná poisťovňa UNION

Prihlasovanie nových poistencov alebo prehlasovanie z inej poisťovne do Zdravotnej poisťovne UNION. Jednoducho a rýchlo.

Ďaľšie služby

    Poskytujeme aj niektoré veľmi užitočné služby,  hlavne pre motoristov. Môžu Vám  pomôcť pri kúpe, predaji alebo prevádzke motorového vozidla.  Niektoré sú bezplatné alebo za symbolickú cenu ako napríklad spoľahlivé overenie vozidla a jeho kompletnej histórie  – VIN Decoder carVertical. 

Odporučiť tento článok: