Prečo INSIA ?

  • Sme najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej Európe a máme najširšie portfólio produktov.
  • Poskytujeme poistné služby od vypracovania analýzy až po konečný návrh riešenia.
  • Sme sieť profesionálnych sprostredkovateľov Hypoték a úverov na bývanie.
  • Spolupracujeme so všetkými poisťovňami a významnými bankami.

Poskytovanie profesionálnych služieb a spokojnosť klienta je náš spoločný cieľ.

Poistenie na mieru

INSIA SK je dlhodobo významným a pravidelne oceňovaným partnerom všetkých poisťovní. Poskytujeme nadštandardné služby a za najvýhodnejších podmienok. Vždy od nás dostanete transparentné ponuky a najlepšie poistenie na mieru. Poskytneme Vám kvalitný servis a starostlivosť  v našich kanceláriach po celom Slovensku. Úspešným uzatvorením poistenia naša práca samozrejme nekončí. Sme Vám k dispozícii pre zabezpečenie zmien a úprav na Vašej zmluve a pomôžeme Vám aj v prípade poistnej udalosti. Neváhajte sa na  nás obrátiť s akoukoľvek potrebou v oblasti poistenia či ďalších finančných služieb. Sme Vám neustále k dispozícií osobne, telefonický a emailom.

 Sme transparentní a objektivní. Od  INSIA  vždy dostanete aktuálnu a najvýhodnejšiu ponuku z každej poisťovne.

Úvery na bývanie a Hypotéky

INSIA SK je významným partnerom všetkých bánk. Klientom vždy poskytujeme objektívne ponuky od všetkých významných bánk, vrátane analýzy a odporučenia tak, aby klient dostal naozaj najvhodnejšie riešenie. Ponuky majú rovnaké podmienky ako keby si ich klient vyžiadal sám od banky. Urobíme všetko bezplatne za Vás, vrátane potrebných služieb spojených s úverom.

Nízkoenergetické domy

Sme obchodné zastúpenie priamo výrobcov keramických montovaných domov a Fermacell drevodomov v našom regióne, ktorým zároveň poskytujeme služby spojené s výstavbou domu. Pomôžeme Vám s administratívnymi úkonami potrebnými pri vydaní stavebného povolenia, vybavíme Vám najvýhodnejší Hypotekárny úver, poistenie domu, domácnosti i vinkuláciu.

Zdravotná poisťovňa UNION

Prihlasovanie nových poistencov alebo prehlasovanie z inej poisťovne do Zdravotnej poisťovne UNION. Jednoducho a rýchlo.

Ďaľšie služby

    Poskytujeme aj niektoré veľmi užitočné služby,  hlavne pre motoristov. Môžu Vám  pomôcť pri kúpe, predaji alebo prevádzke motorového vozidla.  Niektoré služby sú bezplatné alebo len za symbolickú cenu ako napríklad spoľahlivé overenie vozidla a jeho kompletnej histórie  VIN Decoder carVertical.