Hypoteky a uvery Partizanske

Hypotéky a úvery na bývanie

 

INSIA Partizanske

Sme certifikovaní a neustále preškolovaní špecialisti na hypotekárne financovanie. V  INSIA Vám vyriešime kúpu nového bytu, domu, auta i rekonštrukciu staršieho objektu. Ak máte viacero starých a “ drahých“ úverov, dokážeme Vám ich refinancovať a znížiť vaše celkové náklady.

 Spolupracujeme so všetkými významnými bankami a poisťovňami. Ponúkneme Vám vždy najvýhodnejšie riešenie pre nový úver, refinancovanie existujúceho úveru alebo Leasing na auto.

 

 Prečo riešiť úver s nami ? 

   Banky poskytujú podmienky úveru  podľa bonity klienta, na základe jeho údajov, typu a účelu úveru a pre daného klienta ( nie pre toho, kto rieši alebo vybavuje úver). Základná ponuka od banky nemusí obsahovať  zrozumiteľne vyčíslené všetky náklady spojené s úverom a preto porovnanie výhodnosti úveru len na základe úrokovej sadzby je veľmi skreslujúce. Často sa stáva, že banka s najnižším úrokom nie je najlepšie riešenie pre klienta z pohľadu všetkých nákladov na úver ( RPMN ). Tiež sa stáva, že banka pribalí do úveru nejaký povinný balíčkový produkt / napr. poistenie /, aby dosiahli nižšiu úrokovú sadzbu. Celkové riešenie však nemusí byť najvhodnejšie pre Vás a tiež môže celkové náklady na úver neprimerane navýšiť. 

 Nie je možné aby banka poskytla lepšie alebo iné podmienky úveru priamo klientovi ako keby to riešil špecialista z INSIA. V praxi je to väčšinou naopak a dokážeme zvyčajne pre klienta vybaviť lepšie podmienky. Na základe skúseností a znalosti pomerov v bankách, vecným argumentovaním a využitia konkurenčných ponúk z iných bánk, interných informácií,  to dokážeme využiť v prospech klienta. Vždy sa snažíme pre klienta získať objektívne, ekonomické a najlepšie dlhodobé riešenie.

NEZABÚDAJTE, že s úverom sú spojené aj poplatky za iné, povinné alebo voliteľné služby ako napríklad  poistenia, bankové poplatky, platobné karty a podobne. V našich analýzach berieme do úvahy všetky poplatky a podmienky, ktoré bežný klient nemusí správne identifikovať.

Bezplatne a odborne vybavíme za Vás všetko potrebné ku schváleniu úveru

INSIA Partizanske.