Úvery na bývanie

úvery na bývanie Partizánske

Hypotéky a úvery na bývanie

Sme certifikovaní a neustále preškolovaní špecialisti na hypotekárne financovanie. V INSIA Vám pomôžeme realizovať váš sen. Vyriešime pre Vás kúpu nového bytu, domu i auta. Ak sa chystáte na stavbu vlastného domu alebo na rozsiahlu rekonštrukciu staršieho objektu, sme tu pre Vás. Prípadne ak máte viacero starých a ” drahých” úverov, dokážeme Vám pomôcť  aj s refinancovaním a s celkovou ich optimalizáciou.

Dlhoročne spolupracujeme so všetkými významnými bankami, poisťovňami. Vždy nájdeme pre Vás najvýhodnejšiu a objektívnu ponuku pre nový úver, refinancovanie existujúceho úveru alebo Leasing na auto. Na základe objektívnej a podrobnej analýzy všetkých podmienok Vám odporučíme najvhodnejšie riešenie presne na mieru.

 Prečo riešiť úver s nami ? 

   Banky poskytujú podmienky úveru  podľa bonity klienta, na základe jeho údajov, typu a účelu úveru a pre daného klienta ( nie pre toho, kto rieši alebo vybavuje úver). Základná ponuka od banky nemusí obsahovať  zrozimiteľne vyčíslené všetky náklady spojené s úverom a preto porovnanie výhodnosti úveru len na základe úrokovej sadzby je veľmi skreslujúce. Často sa stáva, že banka s najnižším úrokom nie je najlepšie riešenie pre klienta z pohľadu všetkých nákladov alebo preplatenia za úver. Tiež sa stáva, že banka pribalí do úveru nejaký povinný balíčkový produkt / napr. poistenie /, aby dosiahli nižšiu úrokovú sadzbu. Celkové riešenie tak nemusí byť najvhodnejšie pre Vás a tiež môže celkové náklady na úver neprimerane navýšiť. 

 Nie je možné aby banka poskytla lepšie alebo iné podmienky úveru priamo klientovi ako keby to riešil špecialista z INSIA. V praxi je to väčšinou naopak a dokážeme zvyčajne pre klienta vybaviť lepšie podmienky. Na základe skúseností a znalosti pomerov v bankách, vecným argumentovaním a využitia konkurenčných ponúk z iných bánk, prípadne iných informácií,  to dokážeme využiť v prospech klienta. Vždy sa snažíme pre klienta získať objektívne, trasparentné a najlepšie dlhodobé riešenie

NEZABÚDAJTE, že s úverom sú spojené aj poplatky za iné, povinné alebo užitočné voliteľné služby ako napríklad rôzne poistenia, bankové poplatky, platobné karty a podobne.

 V našich analýzach berieme do úvahy všetky poplatky a podmienky, ktoré bežný klient nemusí sám  správne identifikovať  v čase keď sa rozhoduje o výbere vhodnej banky.

Riešenie úveru VŽDY zverte do rúk skúsenému špecialistovi, ktorý Vám odporučí najvhodnejšie riešenie.

 BEZPLATNE a ODBORNE  vybavíme za Vás všetko potrebné na schválenie 

( Znalecký posudok, poistenie, vinkuláciu, podania a iné )

  TU môžete vložiť prílohu


  Údaje, ktoré zadáte do kontaktného formulára, budú využité len na spracovanie ponuky podmienok pre poskytnutie Hypotekárneho úveru a uchovanie po dobu nevyhnutnú pre vybavenie komunikácie.

  Prečítajte si naše Zásady spracovania osobných údajov.

   TU môžete vložiť prílohu


   Údaje, ktoré zadáte do kontaktného formulára, budú využité len na spracovanie ponuky podmienok pre poskytnutie Autoleasingu a uchovanie po dobu nevyhnutnú pre vybavenie komunikácie.

   Prečítajte si naše Zásady spracovania osobných údajov.